Левски и Лукойл Академик ще решат носителя на трофея в понеделник от 18:00 ч. Поне така пише на официалния сайт на синия клуб.

Няколко дни преди началото на надпреварата в София електронното издание на Левски включи мача с Лукойл Академик в програмата на тима. Часът и мястото на срещата са известни, но тайна остава пътят, по който сините ще стигат до решителната битка.

За жалост на любителите на залозите все още липсва резултатът от четвъртфинала срещу Спартак (Пл). Това е напълно обяснимо предвид факта, че мачът с плевенчани е предвиден за 20:15 ч. в петък. От Levskibasket.com не издават и съперника на сините в полуфинала. Там играчите на Тити Папазов ще срещнат победителя от мача Балкан – Ямбол. Явно обаче и двата тима нямат особени шансове да се противопоставят на Левски.

Мястото на шампионите на финала също не се подлага под съмнение. Лукойл ще мине лесно през четвъртфинала срещу Черно море и ще се справи с победителя от срещата Рилски спортист – Черноморец.