Вижте мобилна версия на Botevgrad.COM

Потребител

Полезно

Анкета

Ще участвате ли в екокампанията „Да почистим България за един ден”, която ще се проведе на 12 май?
Да, защото обичам природата и искам да живея в чиста околна среда
Не, защото винаги си хвърлям отпадъците на предназначените за тях места
Не съм решил/а

Валутни курсове

USD 1.54221
EUR 1.95583
GBP 2.44235

Календар

 « Май 2012 » 
ПВСЧПСН
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Гърмящ силикон цъка в циците на Мая Савова

Гърмящ силикон цъка в циците на Мая Савова

Водещата Мая Савова е силно притеснена от изкуствените имплантанти, които носи в пазвата си. "Знам вече за два случая у нас, в които импланти PIP са се спукали. Единият е с моя приятелка. Когато разбра какво се е случило с жени с такива импланти във Франция, тя се организира и отиде да махне нейните. Оказа се, че единият бил спукан" - притеснена е водещата на "Съпругите", която е със силиконови импланти от този вид.

"Така че и аз смятам при първа възможност да легна отново под ножа. Задължително е" - споделя Мая пред сп. EVA. "От няколко години знам, че с имплантите на PIP има проблеми и няколко пъти съм ходила на ехограф в онкологията. Не знам обаче какъв е смисълът, след като той не може да отчете промяна.

Слава Богу, не съм се преглеждала на мамограф, а само на мамолог, който ползва друг апарат, без да притиска гърдите. Защото никога никой не ми е казвал, че с импланти не бива да ходя на мамограф" - ядосва се водещата.

Етикети към тази новина:
Гърмящ силикон Мая Савова


Източник: lifestyle.bg
Посещения: 853
Дата: 08.02.2012, 12:26

Подобни новини

Няма публикувани коментари.

Не бъдете анонимен, използвайте акаунта си
Моля, спазвайте добрия тон и не използвайте нецензурни и обидни изрази!
Много щастливУсмивкаТъженИзненаданШокиранОбърканКулСмее сеБесенПлези сеОтегченРеве или много тъженЛош или много лудПалавЧуди сеНамигаУдивителнаВъпросИдеяСтрелкаБалкан 1Балкан 2Балкан 3Botevgrad.comvideos.botevgrad.com