В последния си мач от предварителната група А на европейския шампионат за железничари в Сочи отборът на България претърпя поражение от Русия с 5-0 (1-0). Домакините поведоха в 15-та минута, а до края на полувремето българите имаха две чисти положения за гол, които не можаха да оползотворят. След почивката Русия вкара още 4 попадния - в 44-та, 57-та, 64-та и 75-та.

Отборът на България игра в състав: Върганов, Райчев, Зайков, И. Иванов, Г. Иванов (60 - М. Маринов), Св. Георгиев (61 - И. Бояджиев), Цв. Иванов, Миков, Здр. Атанасов, Кушев, Редовски (64 - Б. Иванов)

В другата среща от групата Германия победи Словакия с 4-1. Така България остана на третото място с 3 точки от една победа и две загуби, на полуфиналите отиват Русия с пълен актив от точки, и Германия, заела второто място. На първо място в група Б е Беларус, втора е Франция.