Мъжкият отбор на Етрополе стартира с победа в първия кръг от първенството на А-НВГ-МЪЖЕ. Етрополци бяха домакини на отбора на Раковски-Севлиево.
Срещата се игра на 21.11.2015 г. от 14 ч. в спортна зала Чавдар.

След едногодишно прекъсване, поради ремонт на спортна зала Чавдар и невъзможност срещите да се играят в СОУ"Христо Ясенов" според наредбите на БФВ, етрополските момчета вече са готови за нови победи.
Срещата премина доста равностойно. Домакините поведоха с 2:1 гейма и 16:11 в четвъртият, но не успяха да го вземат и срещата отиде в тайбрек. В петия, решителен гейм, момчетата от Етрополе се мобилизираха и не оставиха съмнение в своето превъзходство, като успяха да спечелят срещата с крайното 3:2 гейма.
В останалите срещи от нашата група се получиха следните резултати: Ботев/Ихтиман/-Ерма/Трън/-3:0,Козлодуй-Септември 3:1. Отборът на Медиус Волей-Сандански почиваше в този кръг.
Отборът на Етрополе ще гостува на него в следващата седмица. Срещата ще се играе на 28.11.205г от 16.00 ч в град Сандански.