В днешното си гостуване на Пирин Разлог от 4 кръг на Югозападната трета лига Балкан изпусна за секунди да грабне трите точки. След като водеше с 1-0 с гол през първото полувреме, в последната си атака домакините успяха да изравнят в добавеното време, след което реферът веднага даде края на мача.

След около половин час игра от началото на срещата Ивайло Бояджиев открадна топката в центъра на терена, елиминира защитата на Пирин и бе точен за 1-0. След това играчите на Балкан пропуснаха още куп положения за гол и в самия край на мача съжаляваха за тях. В последната минута на добавеното време при изпълнение на ъглов удар домакините от Разлог използваха последния си шанс и изравниха.

В другите мачове от днес: Чавдар Етрополе - Хебър Пазарджик 2-1, Свобода Пещера - Пирин ГД 2-0, Беласица - Септември Симитли 0-4, ЦСКА 1948 - Рилски спортист 3-2, Вихрен Сандански - Марек Дупница 4-2, Германея - Банско 1-3, Ботев Ихтиман - Миньор Пк 1-2, ОФК Елин Пелин - Сливнишки герой 3-5.