В днешния междинен 24 кръг на Югозападната трета лига отборът на Балкан завърши наравно - 1-1, при гостуването си на третия в класирането Вихрен Сандански. Красимир Георгиев откри за Балкан в 29-та минута, а след това Ризов пропусна шанса да удвои. Минута преди края на първото полувреме домакините изравниха. През второто полувреме двата тима не можаха да вкарат нови голове и мачът завърши 1-1.

Тази събота, 7 април в среща от 25 кръг Балкан ще бъде домакин на Беласица Петрич. Срещата е от 16.00 ч. на стадион "Христо Ботев".

Във временното класиране Балкан е на 12-то място с 29 точки и голово съотношение 40-42. Толкова има и следващият му съперник - Беласица, който е 13-ти. На точка пред него са Пирин Разлог и Чавдар Етрополе.

Всички резултати от днешния 24 кръг: Свобода Пещера - Сливнишки герой 1-2, ОФК Елин Пелин - Хебър 0-4, ЦСКА 1948 - Марек 7-0, Рилски спортист - Септември Симитли 2-0, Беласица - Банско 0-0, Германея - Миньор Перник 1-2, Пирин Разлог - Чавдар Етрополе 0-0, Ботев Ихтиман - Пирин ГД 5-0