Четири златни медала спечелиха българските състезателки по бокс на четвъртото издание на международния турнир "Балкан".

При девойките в категория до 57 кг Марина Сивенова победи на финала рускинята Ангелина Глебова.

При жените в категория до 48 кг Севда Асенова отново победи една от най-сериозните си съпернички в последните години - румънката Стелуца Дута.

Световната и европейска шампионка Станимира Петрова също стана победителка в своята категория до 57 кг, като в оспорван двебой спечели срещу Лакримора Перижок с 3-2.

За най-добра боксьорка на четвъртото издание на турнира "Балкан" бе обявена Стойка Петрова. На финала в категория до 51 кг тя победи с 5-0 своята съотборничка Златислава Чуканова.