Две изразителни победи постигнаха днес като домакини две от формациите на футболната школа на Балкан.

В първия мач децата се наложиха с 4-1 /2-0/ над  Костинброд. Мирослав Иванов и Светлан Бенчев вкараха по един гол през първото полувреме. През второто Николай Миков увеличи на 3-0 след точно изпълнена дузпа, отсъдена за нарушение срещу Светлан Бенчев, след това Иван Маринов отбеляза за 4-0. В края на срещата връстниците им от Костинброд отбелязаха единственото си попадение в мача.

Следобед юношите старша възраст на Балкан сразиха с 5-1 /2-1/ Ботев Ихтиман. Гостите първи вкараха гол, но до края на първото полувреме зелените направиха обрат с голове на Ивайло Начев и Александър Маринов. През второто отбелязаха още три - два гола на Йордан Дамянов и един на Мартин Лилков.