Последният звънец удари за Випуск 2019 на ППМГ „Акад.проф.д-р Асен Златаров”. Днес, след часа на класа, в двора на учебното заведение се състоя традиционното тържество по изпращане на зрелостниците, които тази година са 89 на брой.
Приветствие към Випуск 2019 поднесе директорът на училището Даниела Колева: „Дойдохте при нас като деца, а ние се опитахме през годините да създадем от Вас личности, готови да поемат по големия път на живота. Учихме ви на най-ценното – да следвате мечтите си, да се борите за тях, да сте честни, упорити и всеотдайни, защото имате ли мечти и цел – ще намерите пътя”, каза директорът на ППМГ „Акад.проф. д.р Асен Златаров” в обръщението си към зрелостниците.
Както всяка година, така и тази кулминацията в празничната програма бе моментът на обявяване на призовете и връчването на грамотите.
Грамота за отличен успех през целия период на гимназиалното образование получиха: Ивета Иванова – 12 б клас, Йордан Беров - 12 б клас, Иван Вилани – 12 в клас, Николета Цветкова- 12 в клас, Христина Томова- 12 г клас.
МИС ЧАРОВНИЦА НА ВИПУСКА - Бетина Василева - 12 в клас
МИСТЪР ЧАРОВНИК НА ВИПУСКА - Мартин Йотов - 12 г клас
Категория „IT СПЕЦИАЛИСТИ НА ВИПУСКА“
Мартин Станиславов - 12 б клас
Саво Цветков - 12 б клас
Категория „НАЙ-ДОБЪР ЛИНГВИСТ“
- The Best in English
Владимир Стаменов - 12 б клас
Ива Йорданова – 12 б клас
- Der Beste im Deutshen
Иван Вилани – 12 в клас
- Mejor en Español
Стефан Стефанов – 12 а клас
Категория „ПРЕДПРИЕМАЧИ И БИЗНЕС МЕНИДЖЪРИ НА ВИПУСКА“
Ивета Иванова – 12 б клас
Силвия Иковска - 12 б клас
Йордан Беров – 12 б клас
Саво Цветков – 12 б клас
Категория „КУЛТУРНИ ТВОРЦИ НА ВИПУСКА“
Танци и ритми:
Силвия Иковска - 12 б клас
Ивайла Данинска - 12 б клас
Георги Катранджиев - 12 б клас
Николета Цветкова - 12 в клас
Категория „МАЖОРЕТКИ НА ВИПУСКА“
Михаела Михайлова - 12 г клас
Бетина Василева - 12 в клас
Стефани Иванова - 12 г клас
Категория „ХУДОЖНИК НА ВИПУСКА“ - Христина Томова - 12 г клас
Категория „ПОЕТЕСА НА ВИПУСКА“ - Ивлин Колева – 12 г клас
Категория „СПОРТНА ГОРДОСТ НА ВИПУСКА“
Акробатика - Цветелина Данчева - 12 г клас и Весилена Христова - 12 г клас
Лека атлетика - Ивета Иванова – 12 г клас
Борба - Виктор Рушкарски – 12 б клас и Пламен Христов – 12 г клас
Кикбокс - Христо Цаков - 12 а клас
Категория „ФИТНЕС МАНИАЦИ“ - Павлин Маринов - 12 а клас и Пламена Иванова – 12 б клас
Категория „ЗЛАТНО СЪРЦЕ“ - Награди се присъждат на доброволците:
Мирела Димитрова – 12 в клас, Виктория Петрова - 12 в клас, Виктория Димитрова – 12 г клас и Василена Пеева - 12 а клас
Категория „РОМЕО И ЖУЛИЕТА НА ВИПУСКА“
Николета Цветкова - 12 в и Стефан Петров - 12 в клас
Стефани Димитрова - 12 г и Преслав Тошев - 12 г клас
Йорданка Петрова - 12 г и Михаил Гешовски - 12 б клас
Ива Йорданова - 12 б и Саво Цветков - 12 б клас
ИНДИВИДУАЛНИ НАГРАДИ
„Мистър Енциклопедия“ - Йордан Беров – 12 б клас
„Мистър Отговорност“ - Димитър Димитров – 12 г клас
„Джентълмен на випуска“ – Дамян Цветков - 12 а клас
„Мис Честни сини очи“ - Ивайла Данинска – 12 б клас
„Миньонче на випуска“ - Ивона Димитрова – 12 б клас
„Мис Сексапил“ - Ванеса Иванова – 12 г клас
Грамоти за най-голям брой отсъствия получиха:
Мис „Бягай, ще те стигна“ - Беатрис Михайлова - 12 г клас
Мистър „Бегач на дълги разстояния“- Никола Петков – 12 в клас
Грамота за най-малък брой отсъствия получават:
Мистър Постоянно присъствие - Петър Драганов – 12 г клас
Бунтар на випуска - Мария Чорбанова – 12 а клас
DJ на випуска - Марио Мичев - 12 б клас
Балната вечер на Випуск 2019 на ППМГ "Акад. проф. д-р Асен Златаров" ще се проведе на 24 май в ресторанта на хотел "Ботевград".
Коментари от регистрирани и анонимни потребители. Скрий анонимните коментари