В събота и неделя, по случай празника на град Враца, бе организиран турнир за мъже "Купата на Враца". В надпреварата взеха участие четири отбора: Тетевен-Волей, Ботев-Враца, Врачератите-Враца и отборът на Етрополе.
Етрополци победиха по категоричен начин своите съперници. Първо сломиха съпротивата на домакините с 3:0 гейма, след това със същият резултат и състава на Тетевен.
В последната среща момчетата от Етрополе дадоха един гейм на Врачератите, но отново се поздравиха с крайната победа.
Така след три победи заслужено спечелиха купата за първото място. Втори се наредиха Ботев-Враца, трети остана състава на Тетевен-Волей и на четвърто място отбора на Врачератита.
Момчетата от Етрополе спечелиха и две от индивидуалните награди: за най-добър блокировач бе обявен Слави Петров, а за най-комплексен състезател Ваньо Василев.
Източник: Волейболен клуб „Етрополе” -  Етрополе