1 новина с етикет: "Ние сме част от вас".
Кметът Георги Георгиев и председателят на ОбС Йорданка Лалчева направиха първи копки за полагане основите на два центъра от семеен тип – единият в ЖК „Васил Левски” /зад ОУ „Св.Св.Кирил и Методий/ , а другият – на ул. „Преслав” /в градинката до бившия завод..


