Вижте мобилна версия на Botevgrad.COM
Забавно
Топ
Kofti parkirane
Kofti parkirane
* * * * * (4.3)
[още топ картинки]
Случайна


* * * * * (0)
[още случайни]


Топ вицове:

-Скъпи,мислиш само за футбол!
-Помниш ли датата на сватбата ни?
-Да!Когато Ливърпул би Манчестър Юнайтед с 4:1 на "Олд Трафорд"...
Разни - botevgrad.com - (29.11.11)* * * * * (5)коментирай (4)

Крадец влиза в една къща и почва да краде. Един глас му каза в тъмното: - Аз те гледам, но и Исус те гледа! Тоя светва фенера и гледа някакъв папагал. Вика му: - Кои си ти, бе? Папагалът отговаря: - Аз съм Методий. Крадецът го пита: - К'во е тва име за папагал? А папагалът: - То и Исус е странно име за доберман, ама те го е зад тебе!
Животни - botevgrad.com - (09.11.11)* * * * * (5)коментирай (0)

- Крикор, честито! Скоро ще се сватосваме с вашето семейство…
- Ама как така бе Гарабед? Сина ми и дъщеря ти?
- Не. Аз и жена ти.
Любими герои - botevgrad.com - (03.02.10)* * * * * (3.4)коментирай (1052)

Още топ вицове


Случайни вицове:

Шефът на борците решил, че трябва да има ботуши от крокодилска кожа. Викнал двама подчинени и им казал:
- Пращам ви в Африка, не ви знам какво ще правите, ама да ми се върнете с чифт крокодилски ботуши!
Отиват ония, почва се як лов... Хващат крокодил, единия го държи за главата да не хапе, другия му вдига тялото над водата. Първият пита:
- Има ли ботуши?
- И тоя няма!
- Добре, пускаме го.
Национални - botevgrad.com - (18.09.07)* * * * * (0)коментирай (0)

Мутра се записала в туристическа фирма за екзотична почивка на Бахамите. На половината път самолетът се развалил и паднали на необитаем остров. Спасили се няколко пътника и мутрата. След една седмица запасите от храна свършили и настанал глад. Решили да теглят жребий и да изядат някой от групата. Теглят жребия и изяждат един от пътниците. След една седмица, още един. На третата седмица, жребият се паднал на мутрата. След като научил резултата, той вади мобифона и се обажда. След няколко часа пристига хеликоптер и прибира всички оцелели.
Пътниците:
- Защо не извика помощ по-рано?! Тука един друг се ядем, а ти?
- Ами, щото мислех, че това влиза в стойността на екскурзията...
Любими герои - botevgrad.com - (18.09.07)* * * * * (0)коментирай (0)

Мутра влиза в магазин и пита:
- Имате ли връзки за обувки?
- Да. Какви желаете? - попитала продовачката.
- Ами, една лява и една дясна.
Любими герои - botevgrad.com - (18.09.07)* * * * * (0)коментирай (0)

Още случайни вицове