И малкото симпатии, които изпитвах към Прогресивна България, се изпариха, след като не подкрепиха комисия за разследване на политическия чадър около Делян Пеевски. Това не изглежда като разграждане на модела, а като прегрупиране на зависимости. Най-ощетени от подобни действия остават българските данъкоплатци и избирателите, които повярваха и подкрепиха формацията на Румен Радев.
Guest
, 08.05.26, 08:07 (преди 2 месеца)
Като гледам, ИТН не влезе в Парламента, но влезе в правителството.
А Герб и ДПС откъсната жива плът от своята и я наляха в ПБ...
Да видим нататък, с обещанията..
Guest
, 08.05.26, 08:08 (преди 2 месеца)
Правителството е по-трагично и от най-лошите ми очаквания. Половината министри на ИТН, сиреч на Пеевски. Да благодарим на всички, които ей така на юнашко доверие харизаха абсолютна власт на поредната подмяна!
Guest
, 08.05.26, 08:10 (преди 2 месеца)
Ще треябва да огладнеят и обеднеят избирателите и тогава може и да променят мнението си. Но като знам матерЯла пак ще му намерят поредния спасител , пак руско мафиотско изчадие, разбира се…
И така докато свят светува.
Заради матерЯла!
Guest
, 14.05.26, 11:55 (преди 1 месец)
Интелигентни хора, умни, не прибързват, не гонят пиар, не са мошеници и мутри. Вярвам, че ще променят много неща в България.
Guest
, 21.05.26, 08:27 (преди 1 месец)
Мунчовци, нищо няма да променят! Само ще напълнят огладнели гуши!
Guest
, 22.05.26, 09:10 (преди 1 месец)
ОТ БКП?! НИКАКВА ПРОМЯНА!!! Боташ продължава по "Пътят на коприната"!
Guest
, 28.05.26, 06:59 (преди 4 седмици)
муньо е толко тъп, че даже няма и да се нагуши, само ще ни забие още по-дълбоко в калта
Guest
, 03.06.26, 17:56 (преди 3 седмици)
Заради Румен Радев и този месец трябва да платим 46 хиляди пенсии на БОТАШ!
Guest
, 08.06.26, 01:03 (преди 2 седмици)
Нямам никаква надежда за България, след като толкова българи избраха Румен Радев. Колко остават способни да премахнат тази диктатура?
Guest
, 09.06.26, 09:30 (преди 2 седмици)
Коментирането на БОТАШ от "експерти" в национален ефир е гротеска, а от "познавачи" тук - пълна смехория.
Не бъдете анонимен, използвайте акаунта си
Моля, спазвайте добрия тон и не използвайте нецензурни и обидни изрази!
А Герб и ДПС откъсната жива плът от своята и я наляха в ПБ...
Да видим нататък, с обещанията..
И така докато свят светува.
Заради матерЯла!
Моля, спазвайте добрия тон и не използвайте нецензурни и обидни изрази!