Информация за потребителя - Кибик
| Потребителско име: | Кибик | |
| Име: | Господин Златко Георгиев | |
| Статус: | потребител / активен | |
| Възраст: | неизвестна | |
| Регистриран на: | 30.04.25, 14:24 (преди 1 година) | |
| Брой коментари в Новини: | 29 | |
| Последна промяна: | 02.05.25, 19:58 (преди 1 година) |
Кибик,
25.09.2025, 20:02:26 (преди 9 месеца)
Ботевград
/
Зам.-министър Емилия Лазарова откри нов STEM център в ППМГ
| СЕЛЯНИНО, пак се изказваш в област, където не си компетентен. По статут ППМГ е ОБЩИНСКО УЧИЛИЩЕ, и точно затова по протокол Кмета или Председателя на Общинския съвет трябва да пререже лентата заедно с представителя на МОН. Нито една община в България не финансира изграждането на СТЕМ -центрове,написано е в информацията,че това се прави по НПВУ . Вече съм убеден,че имаш някакви психологически проблеми със жените. Не може да определяш една жена като "амортизирана", освен собствената ти.Хората на публични длъжности не се определят по красота. А ти прочете ли романа "Под игото"? Убеден съм,че ще се влюбиш в героя,който в последното изречение на романа протестира. Лика прилика сте си! |
Кибик,
13.09.2025, 21:06:35 (преди 9 месеца)
Новини от България
/
МОН публикува моделите на националните външни оценявания за учебната 2025 - 2026 год.
| Предлагам на коментиращите в този сайт повече да не споменават Петя Кочкова! Нека да я оставим да си кара спокойно старините! А и тя няма нужда от повече реклама! |
| Напротив,СЕЛЯНИНО, твоите публикации са лишени от всякакво възпитание и добър тон. Хората могат да прочетат моите и твоите публикации и да сравнят. И все избягваш да ми отговориш прочете ли романа "Под игото"? И разбра ли нещо за Мунчо,ако си го прочел? |
| АнаБанана,преди две десетилетия чакахме един "цар" да ни спаси,беше обещал за 800 дни. Е,оправи ни,взе си имотите и си замина за Испания. Та и с ДРУГАРЯ Румен Радев ще стане същото. Ще си вземе Десито и ще се установи в някоя по-организирана от нашата държава. СЕЛЯНИНО,спри да плюеш по всеки,който не се побира в измислените ти представи за кмет,директор на училище и др. Това,че те е яд и на себе си че живееш си е твой проблем. Не ни занимавай и нас с него.Вече ти препоръчах преглед при д-р Стоян Стоянов. Впрочем ,прочете ли романа "Под игото"? Там има един герой ,който като тебе се опитва да се прави на дисидент.Виж в последните изречения каква е съдбата му... |
Кибик,
31.08.2025, 08:51:54 (преди 10 месеца)
Ботевград
/
Зам.-кметът Румен Христов се пенсионира. Негов приемник е Николай Николов
| 45,така беше и когато Румен Христов беше секретар на община Правец.Организира една перфектна администрация в интерес на хората.Напусна сам и остави на Албена Петрова от Трудовец перфектно работеща машина.Спокойни старини,Румене. |


