Вижте мобилна версия на Botevgrad.COM
Обяви - Имоти :: Предлага

Продава 2-стаен

Напълно обзаведен, маза, общо помещение на етажа, 2 тераси, асансьор. Панел
ДЕТАЙЛИ
Населено място: Ботевград
Тип: Двустаен (продажби)
Квадратура: 64.00 м²
Цена: 39500 EUR
КОНТАКТИ
Телефон: 0886318859
Имейл: anatolist@abv.bg
Продава 2-стаен
3 снимки
Публикувана от ( tol4o )
Дата: 15.07.2008
Коментари (10)
Guest , 15.07.08, 10:31 (преди 18 години)
Avatar kade se namira

tol4o , 15.07.08, 10:48 (преди 18 години)
Avatar Апартамента се намира на "Китайската стена"


Guest , 23.07.08, 03:24 (преди 18 години)
Avatar mizeria

Guest , 04.08.08, 12:13 (преди 18 години)
Avatar sveri si 4asovnika za cenata priqtel

Guest , 10.08.08, 19:11 (преди 18 години)
Avatar Малко са, искай повече ....

s-radostt , 13.08.08, 23:21 (преди 18 години)
Avatar abe ti dobre li za tolkova pari panelka da prodava6 i to koti6ka da ne moje se ob1rne 4ovek

Guest , 23.08.08, 22:13 (преди 18 години)
Avatar tisi lud za tolkova pari sha kupa kashta

Guest , 31.08.08, 12:48 (преди 18 години)
Avatar normalen li si,q se osaznai za parite Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Плези се Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Смее се Смее се Смее се Смее се Смее се Смее се Смее се Смее се Смее се Смее се Смее се Смее се Смее се Смее се Смее се Смее се Смее се Смее се Смее се Смее се Смее се Смее се Смее се Смее се Смее се

Guest , 31.08.08, 12:49 (преди 18 години)
Avatar ha-ha


Guest , 01.10.08, 18:58 (преди 18 години)
Avatar Балкан 2
Не бъдете анонимен, използвайте акаунта си
Моля, спазвайте добрия тон и не използвайте нецензурни и обидни изрази!
* Съгласно българското законодателство, botevgrad.com е длъжен да съхранява, и да предоставя на компетентните органи, при поискване, данни за публикации и коментари, поместени на страниците на сайта!
Тъй като не сте регистриран потребител, коментарът Ви ще бъде видим след одобрение от модератор.
:D :) :( :o: :shock: :conf: 8) :lol: :x :P :uups: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :balkan1: :balkan2: :balkan3: :bc: :vbc: