Вижте мобилна версия на Botevgrad.COM
Обяви - Имоти :: Предлага

вила

Продав едноетажна вила 40кв.м. с проект за втори етаж .Парцел 1000кв.м. терасиран и подържан.Близо до гора.Ток. Вода
ДЕТАЙЛИ
Населено място: Ботевград
Тип: Къща (продажби)
Квадратура: 40.00 м²
Цена: 49000 EUR
КОНТАКТИ
Телефон: 0886438211
Имейл: galia972@abv.bg
 вила
3 снимки
Публикувана от ( galia972 )
Дата: 31.08.2008
Коментари (10)
Guest , 31.08.08, 12:53 (преди 18 години)
Avatar ti si lud


Guest , 31.08.08, 13:37 (преди 18 години)
Avatar ha ha ha - hza tozi kurnik ne bih dal i 1 lev Усмивка


Guest , 31.08.08, 17:04 (преди 18 години)
Avatar blizo 100 bona za tova ?!? - yavno ne prodavash a prosto se ebavash ... garantirano nyama koi da plati za tova tezi pari... sled 5-6 godini moje bi, no ne i sega

Guest , 31.08.08, 17:06 (преди 18 години)
Avatar i to za myastoto a ne za tozi naves deto go broish za vila

Guest , 02.09.08, 22:03 (преди 18 години)
Avatar E nemam dumi veche, hahahahahahaha, tova sigurno e na lunata da znaete ili na Mars, ste im pratia xaber na Marsiancite pa moge i niakoi da mu se priiska da si kupi.

Guest , 03.09.08, 14:39 (преди 18 години)
Avatar е наистина се е изхвърлил много яко

Guest , 03.09.08, 22:14 (преди 18 години)
Avatar Тази вила я виждах скоро в обяви на агенция и доколкото си спомням цената беше драстично по-малка... някой май има изгода да държи високи цени и умишлено ги надува в региона...

Guest , 09.09.08, 11:21 (преди 18 години)

Guest , 13.09.08, 18:51 (преди 18 години)
Avatar male male kakvi ludi hora ima - VE$NO 6te SI OSTANE TVOIA

Guest , 15.09.08, 23:04 (преди 18 години)
Avatar we ti ldu li si we



Не бъдете анонимен, използвайте акаунта си
Моля, спазвайте добрия тон и не използвайте нецензурни и обидни изрази!
* Съгласно българското законодателство, botevgrad.com е длъжен да съхранява, и да предоставя на компетентните органи, при поискване, данни за публикации и коментари, поместени на страниците на сайта!
Тъй като не сте регистриран потребител, коментарът Ви ще бъде видим след одобрение от модератор.
:D :) :( :o: :shock: :conf: 8) :lol: :x :P :uups: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :balkan1: :balkan2: :balkan3: :bc: :vbc: