Вижте мобилна версия на Botevgrad.COM
Забавно
Топ
Козел по жицата
Козел по жицата
* * * * * (3)
[още топ картинки]
Случайна


* * * * * (3.2)
[още случайни]


Топ вицове:

Един старец искал да пробва жена си дали вижда..
Вдигнал едно теле и рекъл видиш ле тя рекла нищо невида той вдигнал една крава и рекъл видиш ли и тя рекла нищо невида той рекъл добре.Извадил си оная работа и зел да я мета и и рекъл видиш ли а тя рекла абе нещо ми са УЙЕЕ!!! :D
Разни - botevgrad.com - (05.02.13)* * * * * (5)коментирай (7)

Пролет е. Лисицата, вълкът и мечката седят под едно дърво и споделят живота си през зимата. Лисицата и вълкът проскубани, пребити, а мечката - дебела и лъскава.
Лисицата:
- Зимувах кокошарника. По една кокошка на седмицата хапвах, но гадните хора преброиха кокошките, разбраха, че има липси и поставиха капани - едва се измъкнах.
Вълкът:
- А аз в свинарника. По една свиня на седмицата хапвах, но хората ги преброиха, докараха кучета - едва избягах. А ти, Мецо, в бърлогата ли беше?
- Ами, не, презимувах на един строеж...
- ???
- Там е пълно с цигани и никой не ги брои
Разни - botevgrad.com - (29.11.12)* * * * * (5)коментирай (3)

-Госпожо, вие сте машина за масово образование!!!

ученик към учителка по математика
Бисери - botevgrad.com - (14.11.12)* * * * * (5)коментирай (19)

Още топ вицове


Случайни вицове:

В покрайнините на затънтено градче в Америка, на мястото за изхвърляне на боклуците, има построена от кашони, парчета стара тенекия и други вехтории колиба, а около нея стар петел лениво гони няколко проскубани кокошки. От колибата излиза вехтошар и с "кът-кът-кът" започва да хвърля на животинките трохи. Петелът моментално зарязва кокошките и отива на трохите, а вехтошарят замислено казва:
- Боже опази, да не изпаднем до такова положение!
Национални - botevgrad.com - (20.09.07)* * * * * (0)коментирай (0)

Палачът вдига брадвата и казва на осъдения:
- Какво се мръщиш бе, ти си лесен. А аз след работа трябва и дърва да цепя.
Национални - botevgrad.com - (20.09.07)* * * * * (0)коментирай (0)

Периоди в живота на човека:
Първите 20 години майка му постоянно го пита къде отива.
Следващите 40 години жена му го пита къде отива.
И накрая като го спускат в гроба, всички присъстващи пак питат същото...
Национални - botevgrad.com - (20.09.07)* * * * * (0)коментирай (0)

Още случайни вицове