Един инженер умрял.Отишъл при Свети Петър. Цял ден чакал на опашка, за да получи разпределение, но накрая ангелчето го насочили към ада. Минало време, започнали незапомнени жеги. Свети Петър си помислил:
"Тук в Рая не се диша от горещина. А какво ли е в Ада? Я да ида да проверя?"
Отишъл той в ада и какво да види? Прохладно, подухва ветрец, изобщо рай... Попитал дявола каква е тази работа,и той му отговорил :
- Абе, нали ми изпрати един инженер миналия месец, та ми сложи климатик.
- Дай го този инженер насам - казал св.Петър - горе в Рая не се живее от горещина!
- Ааааа,не! - отговорил дявола - щом си го изпуснал един път, сърди се на себе си.
- Ще те съдя - разгорещил се свети Петър.
- Кого ще съдиш, бе? Нали всички адвокати са при мен?
"Тук в Рая не се диша от горещина. А какво ли е в Ада? Я да ида да проверя?"
Отишъл той в ада и какво да види? Прохладно, подухва ветрец, изобщо рай... Попитал дявола каква е тази работа,и той му отговорил :
- Абе, нали ми изпрати един инженер миналия месец, та ми сложи климатик.
- Дай го този инженер насам - казал св.Петър - горе в Рая не се живее от горещина!
- Ааааа,не! - отговорил дявола - щом си го изпуснал един път, сърди се на себе си.
- Ще те съдя - разгорещил се свети Петър.
- Кого ще съдиш, бе? Нали всички адвокати са при мен?
| botevgrad.com - (25.02.15) | (5) | коментирай (1815) |





https://vimeo.com/1184055090
https://vimeo.com/1184055090
https://vimeo.com/1184055090
https://dai.ly/xa5l2gq
https://dai.ly/xa5l2qk
https://dai.ly/xa5l2y2
https://dai.ly/xa5kzcy
https://dai.ly/xa5kzg2
https://dai.ly/xa5kyx8
https://dai.ly/xa5kz4i
https://dai.ly/xa4yxi8
https://dai.ly/xa4yxm6
https://dai.ly/xa4yxti
https://dai.ly/xa4yw3w
https://dai.ly/xa4yw78
https://dai.ly/xa4yx6g
https://dai.ly/xa4yuq6
https://dai.ly/xa4yuyc
https://dai.ly/xa4yvhe
https://dai.ly/xa4v5cc
https://dai.ly/xa4v5po
https://dai.ly/xa4v256
https://dai.ly/xa4v2yk
https://dai.ly/xa4v33k
https://dai.ly/xa4om8e
https://dai.ly/xa4on6a
https://dai.ly/xa4onvu
https://dai.ly/xa49qra
https://dai.ly/xa49r14
https://dai.ly/xa49qea
https://dai.ly/xa49qj0
https://vimeo.com/1180068783
https://vimeo.com/1180070285
https://vimeo.com/1180062961
https://vimeo.com/1180064087
https://vimeo.com/1180065586
https://vimeo.com/1179827556
https://vimeo.com/1179823640
https://vimeo.com/1179827556
https://vimeo.com/1179527930
https://vimeo.com/1179529389
https://vimeo.com/1179827556
https://vimeo.com/1179525471
https://vimeo.com/1179526330
https://vimeo.com/1178824859
https://vimeo.com/1178826352
https://vimeo.com/1178827448
https://dai.ly/xa3pz02
https://dai.ly/xa3q3ns
https://dai.ly/xa3q3uu
https://dai.ly/xa3px0y
https://dai.ly/xa3px4e
https://dai.ly/xa3pxgm
Моля, спазвайте добрия тон и не използвайте нецензурни и обидни изрази!