Отворена за движение е дясната тръба на тунела “Топли дол” по направлението София – Варна, съобщиха от пресцентъра на Национална агенция "Пътна инфраструктура" (НАПИ).
Движението на автомобилите се извършваше двупосочно в лявата тръба, направление Варна – София, поради работа по осветителната инсталация в тунела.
Ремонтните работи ще продължат до 12.00 часа на 31.07.2009 година, като НАПИ ще информира допълнително за въвеждането на ограниченията за преминаване през тунел “Топли дол”.
Добавете и Вашето мнение сред останалите 9.
Източник: botevgrad.com
Посещения: 2800
Дата: 27.07.2009, 15:52
Подобни новини
Коментари
добави коментар
|
|
Posledno otvoren ili zatvoren >? teksta nqma ne6to smisal! ???
|
|
|
nishto nerazbrah ot novinata...
|
|
|
ммм страхотна логика
|
| Laurent Garnier, преди 17 години |
|
|
Текстът е предоставен в този вид от НАПИ!!!
Между другото в botevgrad.com не работят изпъдени от друга медия. Към изтрития коментар под №6: Внимвайте какво говорите, за да не се срещнем в съда за клевeта в публичното пространство!!! |
|
|
Много правилно е написано. Дясната тръба на тунела вече е отврена след ремонта. Преди това движението се извършваше... /Обърнете внимание на "извършваше"/ двупосочно в лявата тръба, направление Варна-София!!! Ремонтните работи ще продължат, но от НАПИ ще информират допълнително, ако има ограничения за движението в тунела. Ех, Боже, някои хора бавно загряват!
|
|
|
Чакайте, чакайте! Дясната тръба на тунела по направление София-Варна вече е отворено - добре, но движението се извършваше двупосочно в ЛЯВАТА тръба по направление Варна - София - значи става въпрос за една и съща тръба! Дясна - като пътуваш от София за Варна и лява като пътуваш от Варна за София?! Този текст не е както трябва - помислете!!!!
|
Моля, спазвайте добрия тон и не използвайте нецензурни и обидни изрази!




Коментари от регистрирани и анонимни потребители. Скрий анонимните коментари