Вчера около 9 часа сутринта Цветана Илиева Тодорова от с.Ямна е сложила край на живота си, след като е оставила предсмъртно писмо.
Тя е родена преди 64 години в с.Бресница. След закриване на училището в Бойковец, където беше учителка първите две години от кариерата, постъпи на работа в СОУ „Христо Ясенов” до пенсионирането. Отначало няколко години беше пионерски ръководител, а впоследствие преподавател по математика и физика.
Причините около случая се изясняват.
Погребението ще бъде утре, 18.11.2009 г.-сряда, от 15:00 часа след обяд в с.Ямна.
На снимката: къщата, в която е живяла със семейството си.
Четирима вече казаха какво мислят, Ваш ред е!
Източник: botevgrad.com
Посещения: 1223
Дата: 17.11.2009, 17:40
Подобни новини
Няма намерени подобни новини.
Коментари
добави коментар
|
|
Вечна й памет!
|
|
|
Бог да прости жената.
Мисля, че не е много удачно да се побликува с подробности такава новина, която е страшно тежка за близките. Проява на лош вкус от страна на редактора. |
|
|
Бог да я прости.Тя беше добър и слънчев човек.
|
|
|
Това беше един силен човек. На мен лично ми е била класен ръководител 3 години, наред с дисциплината вървяха и уроците по математика и шегите. Никога няма да я забравя, не знам какво я е подтикнало към такава крайност, но явно не и е било леко.
|
Моля, спазвайте добрия тон и не използвайте нецензурни и обидни изрази!



Коментари от регистрирани и анонимни потребители. Скрий анонимните коментари