Вчера започна футболната надпревара 2010-2011. Програмата определи Чавдар Етрополе да започне първенството като гост на отбора на Банско.
Банскалии надвиха трудно с 3:2 Чавдар (Етрополе). Според наши фенове, които са гледали мача, не малка част от тази победа на домакините ще трябва да тежи на съдията.
Коментарът на срещата е по интернет.
Вайс Кьосов изведе банскалии напред в 17-ата минута. Само шест по-късно Иво Михайлов изравни за гостите. В 38-ата минута младокът Павел Петков отбеляза втори гол за домакините и те се оттеглиха на почивка с гол аванс. След почивката отново Петков бе точен за Банско и резултатът стана 3:1 в 65-ата минута.
Гостите от Етрополе стигнаха до втори гол осем минути преди края на срещата.
Негов автор стана Николай Николов, който се разписа от дузпа в 82-ата минута. В следващия кръг Банско гостува на Ком-Миньор. Чавдар (Етрополе) пък приема новака Малеш (Микрево).
БАНСКО - ЧАВДАР (ЕТРОПОЛЕ) 3:2
1:0 Вайс Кьосов (17)
1:1 Иво Михайлов (23)
2:1 Павел Петков (38)
3:1 Павел Петков (65)
3:2 Николай Николов (82-д)
Банско: Аршинков, Цв.Зарев, Д.Крушовски-к, Сл.Шопов, Ат.Лясков, В.Мирчев, Цв.Павлов, Г.Калайджиев, Б.Хазуров, В.Кьосов, Ив.Топузов
Чавдар: Яначков, Ив.Иванов, Д.Пиргов, Т.Стоев, Ан.Киров, Н.Николов, Ив.Вълчанов, Ив.Цочев, П.Тончев, Ал.Русков, Ив.Михайлов