По повод предстоящия им празник за всички, които са работили и са се пенсионирали на рудник „Елаците”, ръководството организира днес от 19:00 часа вечеря в ресторант „Оазис”.
За трети път настоящите и бивши работници и служители на „Елаците-мед” АД ще получат персонална награда по случай Деня на миньора.
Получаването на наградата се извършва вече трети ден от 16 август и ще продължи до 20 август всеки ден от 9:00 до 16:00 часа в Клуба на пенсионера в Етрополе.
Един вече изрази своето мнение - споделете вашето!
Източник: botevgrad.com
Посещения: 1834
Дата: 18.08.2010, 12:11
Подобни новини
Демонстрационен футболен двубой на Елаците-Мед превърна Етрополе в празник на спорта и екипния дух
10.11.2025, 16:02
Бившите служители изпратиха благодарности на проф. Цоло Вутов за подкрепата за Деня на миньора
22.08.2023, 14:08
Коментари
добави коментар




Коментари от регистрирани и анонимни потребители. Скрий анонимните коментари