Отборът на Пирин (Гоце Делчев) се наложи с 1:0 на Чавдар (Етрополе) в двубой от 23-ия кръг на Западната "Б" група. Това е първа победа за неврокопчани в официален мач за 2011 година. Двубоят бе дебют за наставника Иван Атанасов.
Единственото попадение в срещата стана дело на Ангел Тошев в 57-ата минута. Той се разписа след отлично подаване на Марио Близнаков. Гостите от Етрополе играха 75 минути с човек по-малко, след като Стилиян Николов получи червен картон. Той получи два жълти картона в рамките на две минути и остави своя тим с човек по-малко.
След попадението на Пирин и Чавдар стигна до такова, но то бе отменено от съдията заради засада.
Във временното класиране Пирин се изкачи на 7-о място с 27 точки. Чавдар е на 6-о с 31.