Двама етрополци били санкционирани за превозване на домашни животни без нужните документи.
Снощи в с. Малки Искър автопатрул от РУП-Етрополе спипал Н.Н. /22 г./ и Ц.Ц./31 г./ да превозват с микробус “Мерцедес” 31 прасета без ушни марки за идентификация и ветеринаро-медицинско свидетелство за произход и здравословно състояние. Уведомени били компетентните власти, а животните – поставени под възбрана до изясняване на случая.
На нарушителите били снети обяснения. Пътни полицаи съставили акт на водача на возилото, нарушил Закона за движение по пътищата.
Разследването продължава.
Добавете и Вашето мнение сред останалите 17.
Източник: botevgrad.com
Посещения: 3312
Дата: 19.04.2011, 21:43
Подобни новини
Коментари
добави коментар
|
|
Тава са наваченски свине.
|
|
|
werno li?
|
|
|
ne vra4anski
|
|
|
ЧИСТОКРЬВНИ НАВАЧЕНСКИ ГУДИ.РЗПОЗНАВАМ ГИ ПО ЗУРЛИТЕ.
|
|
|
4МЕЖДУ ТИЯ СИ И ТИ УРОД
|
|
|
GOLQMA PRATKA OT PRASETA SA ZALOVILI,LOVETE TIQ S DROGATA A OSTAVETE JIVOTNOVADITE NAMIRA.
|
|
|
Uraaaa! KPSS BKP!
|
|
|
ami 6to ne hvanaha diliqn
|
|
|
nomer 7 kak 6te hvanat tiq s drogata kato im pla6tat a pak jivotnovadite ne davat za6toto niqmat za kakvo sa tragnali po pati6tata da se trepiqt i te hraniqt deca
|
|
|
Кво драскате бе ,една кобра снощи е избягала от терариума на площада та беше ужас,Ега ти гадостта, кой измисли тази простотия бе, с теа змии?
|
|
|
Da ne e Maria na badjanacite taia s papkite
|
|
|
Заблуждават хората.В Етрополе Иванчо Недков от години коли животни в двора си и ги продава на кебапчета и кюфтета а ветеринарните си траят.
|
|
|
Слабички са нещо,гачели са отглеждани по "врачешки"способ.
|
|
|
тва са наваченски свине ,не се маитапете.
|
Моля, спазвайте добрия тон и не използвайте нецензурни и обидни изрази!




Коментари от регистрирани и анонимни потребители. Скрий анонимните коментари