Бдин Видин победи Чавдар Етрополе с 4:0 в двубой от 9-ия кръг на Западната "Б" група. Видинчани изковаха победата през първото полувреме, когато тотално надиграха своя съперник.
Четирите гола бяха най-малкото, с което гостите се отърваха, тъй като нападателите на Бдин изпуснаха още толкова чисти положения. В 5-ата минута Цветомир Тодоров откри резултата. В 17-ата Боби Борисов се засуети и изпусна добра възможност. Десет по-късно Боби Борисов се реваншира за пропуска си и с много красив гол удвои за 2:0. След почивката Николай Цветков завърши отлично триходова комбинация и направи резултата класически, а крайното 4:0 бе оформено от Боби Борисов в 75-ата минута.
С трите точки Бдин продължава да е на върха заедно със Спортист Своге, като и двата тима имат по 18 точки. Чавдар е с 10 пункта на 6-о място.
На 28.10.2011 Г. Чавдар (Етр) приема  Септември (Сим) на свой терен. Източник: footbal24.bg