Отборите на Банско и Чавдар Етрополе завършиха 0:0 в двубой от 11-ия кръг на Западната "Б" група. Срещата бе  много мъжка, като двата тима се вкопчиха в яка битка.
Започна много драматично. Още в самото начало вратарят на Чавдар спаси вратата си, след като негов съотборник едва не си вкара гол. Секунди по-късно Георги Калайджиев разтресе гредата. Гостите от Етрополе отговориха мигновено и в 4-ата минута опасен удар на Томи Костадинов бе блокиран от Кьосов. До края на първата част това останаха и най-сериозните положения.
В 61-ата минута Георги Калайджиев прати с глава топката в аут. След него и Вайс Кьосов също бе близо до гола. Малко преди края Славчев от Чавдар стреля опасно, но опасният му удар бе отразен.
В даденото от съдията продължение Благой Пасков получи абсолютно ненужен втори жълт картон след апострофиране на съдийското решение и остави своя тим с 10 души. В крайна сметка резултатът остана непроменен.
След този кръг отборът ни е на 5-то място с 14 точки.
На 12.11.2011 г. Чавдар (Етр) - Академик (Сф).