Вчерашният мач между Чавдар Етрополе и Малеш Микрево завърши доста изненадващо за нашия отбор.
Срещата започна доста равностойно, като в първите минути сериозни положения нямаше. В 33-ата Георгиев откри резултата в полза на гостуващия отбор.
След паузата домакините се опитаха да стигнат до попадение, но вместо това - получиха такова. В 87-ата минута Станков подпечата победата за футболното чудо от община Струмяни.
Гостите победиха с 0:2, но въпреки това си остават на последно място в таблицата. За разлика от тях тези две попадения в нашата врата са причината Чавдар да се смъкне на 7- ма позиция. За сега, защото ни предстои още един отложен мач…срещу противник, който въобще не е лесен.
На първите три места в нашата група ще „зимуват” Пирин Гоце Делчев с 31 точка, следван от Спортист Своге с 25 и Бдин Видин с 22 точки.
Последни в таблицата са Сливнишки герой Сливница с 13 и Малеш Микрево с 9 точки.