В четвъртък, 3-ти май, от 18;00ч. в спортна зала Балкан, ще се проведе втората четвъртфинална среща от плейофите на НБЛ между отборите на Балкан и Ямбол. В първия двубой, игран вчера, ботевградчани загубиха в края на двубоя с резултат 81:74, след като през по-голямата част срещата вървеше равен или с минимална преднина за ямболии.

Ако отборът на Балкан победи, резултатът в серията ще бъде изравнен и ще се играе решителен мач за определяне на единия полуфиналист в събота в Ямбол.

Очаква се гостуващия отбор да бъде подкрепен от техни фенове, които ще пристигнат организирано с автобус непосредствено преди срешата.

От друга страна, "зелените" ще разчитат на пълна зала и  мощна подкрепа от трибуните в този изключително важен двубой.

От ръководството на клуба решиха за този двубой входът да е свободен.