Изложбата ще бъде подредена във фоайето на читалище „Христо Ботев” в Ботевград. Тя ще бъде открита официално на 30 март /петък/ от 18 часа, съобщи Володя Казаков, председател на представителството на СБХ в Ботевград. 


Авторите на вестник „Прас-Прес” и на творбите лично ще присъстват на откриването на изложбата. Чавдар и Ала Георгиева, Чавдар Николов и Христо Комарницки ще сподеят с присъстващите интересни случки, свързани с работата и творбите си. Освен това именитите творци ще раздават автографи за спомен от събитието. 


Гостуването на карикатурстите е по повод Деня на шегата  - първи април. Поканата към тях е отправена от СБХ Ботевград.


„Заповядайте в уречените ден и час на уреченото място, ще бъде интересно и забавно”, гарантират организаторите на изложбата.