Известният в крими-контингента Иван Новаченски е бил заловен от австрийската полиция, научи наш репортер. Той се опитвал да обере уличен павилион във Виена. Срещу него е повдигнато обвинение и много скоро предстои да бъде осъден.
Според неофициална информация, която се разпространява от негови близки, Иван Новаченеца не е бил сам. Единият от неговите авери е от Ботевград, а другият от Литаково. Те обаче успели да избягат от полиицята и даже вече се върнали в България.
Тримата криминално проявени мъже били във Виена, защото бягали от българската полиция. Те били заподозрени в обира на ботевградска аптека.
Новаченец заловен да краде във Виена
12 човека вече казаха какво мислят, Ваш ред е!
Източник: botevgrad.com
Посещения: 3272
Дата: 10.06.2019, 21:20
Подобни новини
Коментари
добави коментар
|
|
Явно си им е в кръвта
|
|
|
Един негов адаш окраде общината
|
|
|
Bai mangali
|
|
|
Като него втори няма №2.Той е най великия крадец.За него няма съд, няма присъда защото господ боку го закриля.
|
|
|
imate greshna informaciq mishkii te sa v zatvora veche ot 2 godini
|
|
|
Грешкаааааа,гого тулата са хванале ,оти не му стигна в Ботевград!Там полицията лови ей ,не е като у България!
|
|
|
Много краднат тия новачанци
|
|
|
Абе тия навачанци се айдуци са?
|
|
|
НЕ БЪРЗАЙ ЧАДО И ВАШИЯ РЕД ЩЕ ДОЙДЕ - МНОГО СА ЛИПСИТЕ.
|
|
|
Що се засягаш, паразите
|
|
|
Цигане сводници долни
|




Коментари от регистрирани и анонимни потребители. Скрий анонимните коментари