На 29-ти януари, отборът на ПФК „Чавдар” Етрополе изигра втората си контролна среща от подготовката срещу тима на „Гранит” Владая. Етрополската формация разгроми „Гранит” с 9:1.  Още от самото начало на мача, „Чавдар” търсеха пробив  в защита на „Гранит”, но малшанс не достигаше, за да се  реализира головото положение. В 28-мата минута, играч от тима на Етрополе  бе фаулиран в наказателното поле и съдията отсъди дузпа. Дузпата бе изпълнена от Борислав Трендафилов. Минути по-късно, етрополци пропукаха защита на гостите и удвоиха резултата. След почивката, домакините продължаваха да доминират на терена и да владеят темпото на игра. Николай Ботев направи резултата класически след реализирането на дузпа. Минута по-късно, етрополци тръгнаха с бърза контраатака и футболист на „Гранит” си вкара автогол.  Отборът на „Чавдар” продължи да пресира своя съперник и успехът за тях не закъсня, Йоан Маринов се разписа два пъти в мрежата на гостите, а Николай Иванов успя да оформи своя хеттрик.

Текст и снимки: Общината – без редакторска намеса