„Чавдар“ Етрополе бе домакин на срещата от 25-ия кръг на Югозападната трета лига срещу тима на „Хебър 1918“ II.  Етрополската формация диктуваше играта през цялото време и заслужено момчета на Йордан Юруков се поздравиха с победа. В първата част на играта до гол не се стигна въпреки пробивите на домакините малшанс не им достигна да реализират точно попадение. След почивката отборът на „Чавдар“ излезна силно мотивиран на терена и успеха на закъсня. Две минути след започването на второто полувреме етрополци пропукаха защита на гостите и Андон Гущеров реализира първото попадение в мача. Отборът на „Чавдар“ продължи да атакува своя съперник и 61-та минута Николай Ботев се разписа с глава след пробив и центриране от фланга на Николай Иванов.Минути по-късно Николай Иванов прехвърли стража на гостите от Пазарджик и реализира третия гол в мача за крайното 3:0.

Текст и снимки: Общината – без редакторска намеса