„Чавдар” Етрополе изигра втората си контролна среща от подготовката си срещу отбора на „Ботев” Враца II. Домакините победиха гостите от Враца с 5:0 в приятелската среща. Въпреки лошото време и проливния дъжд първото полувреме на мача бе истинска битка за бялото кълбо.  Първото попадение в мача падна в 38-ма минута, което бе реализирано от Христо Панчев с глава след центриране на Николай Ботев. Секунди след първото попадение последва атака на домакините и Андон Гущеров удвои резултата в мача. След почивката, отборът на домакините излезе с други играчи, както и в първата им контрола. Минути след започване на новото полувреме играч от отбора на гостите си вкара автогол. Домакините от Етрополе не спираха да владеят темпото на игра, в 68-та минута се разписа Мартин Кръстев. Малко преди края на мача, топката се спря в локва и Марат Гареев съумя да реагира бързо и да отбележи петото последно попадение в мача.

Текст и снимки: Общината