През уикенда 3-4 септември, три групи от школата „Христо Стоичков” към ПФК „Чавдар” Етрополе изиграха своите мачове. На 3-ти септември възрастовата група „Деца” водени от треньора Тодор Василев загубиха от „Надежда” Доброславци с 1:3. Първото попадение в мача бе реализирано от Красимир Атанасов чрез изпълнението на дузпа в 12-та минута. След почивката в 37-мата минута, гостите пропукаха защитата и изравниха резултата. Второто и третото попадение в мача паднаха след изпълнение на пряк свободен удар.

На 4-ти септември отборът младша възраст водени от треньора Цветомир Ралков, победи с 1:0 тимът от София спорт. Първото попадение в мача падна в 12-та минута след като етрополци пропукаха защитата на гостите. До края на последния съдийски сигнал етрополската формация атакуваше своя съперник и малшанс не им достигна до реализирането на още попадения.

На 4-ти старшата възраст с треньор Любомир Симов също изигра своя мач срещу тима на „Септември” София, като загуби срещата с 0:7. Пет от попаденията паднаха в първото полувреме на мача. След почивката домакините допуснаха още два гола в тяхната врата.

Текст и снимки: Общината