На 4-ти ноември отборът старша възраст разгроми със 7:2 като домакин тимът на „Септември” Симитли.  Точни за отбора на Етрополе бяха Урлин Устинов с три попадения, Богомил Иванов с едно попадение, Деян Бонев, Касаян Иванов и Мирослав Стефанов с по едно  попадение.

В съботния ден на 5-и ноември, децата към школата завършиха при резултат 2:3 срещу тима на ОФК София. В 21-то минута главният рефер на срещата отсъди дузпата, но за съжаление та не бе реализирана точно. Две минути по-късно, тимът на Етрополе пропука защитата на гостите и поведе в резултата с точно попадение на Красимир Атанасов. След почивката гостите върнаха две попадения в мача и поведоха в резултата. В 73-та минута второто попадение за тима на етрополци вкара Станимир Асенов. Малко преди края на мача гостите от София вкара трето попадение в мача.

Текст и снимки: Общината