14.08.2022, 16:15

Брендън Браун ще намери нова дестинация за своята кариера. Професионалният път на американеца ще продължи в Литва...
Балкан губи 2-1в Сливница след съдийски..
13.08.2022, 20:16

В среща от днешния втори кръг на Югозападната трета лига футболистите на Балкан загубиха гостуването си на Сливнишки..
Рилски спортист подписа с още един..
11.08.2022, 17:28

Американецът Еван Бати е второто ново чуждестранно попълнение в редиците на Рилски спортист. Бати играе на позиция 5,..
Балкан подписа с млад талант -..
11.08.2022, 13:09

От новия сезон младежкият национал Константин Тошков ще играе в Балкан. Договорът между него и клуба бе подписан днес,..
Двама от Балкан в националния за..
11.08.2022, 07:42

Ясна е групата на националния отбор на България за момчетата до 16 години за Европейското в София. България е домакин..
Балкан срещу Рилски спортист в началото..
11.08.2022, 07:32

Мачът за Суперкупата на България преди старта на новия сезон в НБЛ ще бъде в началото на октомври. Това бе решено от..
Чавдар отстрани Балкан за Купата
10.08.2022, 21:09

Днес в Етрополе домакините от Чавдар спечелиха областния полуфинал за Купата на България, побеждавайки Балкан с 3-1..
Венци Петков премина в ЦСКА
09.08.2022, 16:00

ЦСКА продължава с ударната селекция за новия сезон в НБЛ. "Армейците" си осигуриха услугите на опитния гард Венцислав..
Ямбол намери силен спонсор преди..
08.08.2022, 21:26

Президентът на „Овергаз“ Сашо Дончев ще спонсорира със 130 хил. лева баскетболния отбор на Ямбол. Това..
Георги Боянов ще продължи да играе в..
08.08.2022, 17:40

Черноморец Бургас стана поредният отбор от НБЛ, който стартира работа по селекцията. „Акулите“ нямат..
ФИБА постави висока оценка на..
08.08.2022, 14:38

В средата на седмицата в София ще стартира европейското първенство за момчета до 16-годишна възраст в Дивизия B...
Маргарита Маринкова: В България всички..
08.08.2022, 14:27

Националният ни отбор по баскетбол за девойки U18 завърши на осмо място участието си на европейското първенство в..
Илиян Пищиков в Топ 10 на две класации..
08.08.2022, 10:18

Българският национален отбор за юноши до 18-годишна възраст финишира на 16-то място в крайното класиране на..
Успешен старт на Балкан с 2-0 срещу..
06.08.2022, 20:26

Футболният Балкан тръгна с победа в започналото днес първенство на Югозападната трета лига. В първия кръг тимът от..