Вижте мобилна версия на Botevgrad.COM
Новини » Спорт
Стефан Цанов с бронз от световния..
01.12.2021, 12:10

Ботевградчанинът Стефан Цанов направи гръмко завръщане в елита на световната канадска борба. На първенството на..
Радослав Маринов със сребърен медал от..
29.11.2021, 21:11

Нашият съгражданин Радослав Маринов спечели сребърното отличие при мъжете от проведения от петък до неделя в Зимния..
България отстъпи пред Босна и..
29.11.2021, 21:00

Българският национален отбор за мъже допусна втора последователна грешка в квалификациите за световното първенство в..
Балкан си върна сребърен медалист
29.11.2021, 20:54

Новата седмица за Балкан Ботевград стартира с новина. „Зелените“ се похвалиха с входящ трансфер. Селекцията..
Фенове на Балкан подариха торта на..
29.11.2021, 13:43

Веднага след като приключи есенният дял от първенството на Югозападната трета лига, привърженици на футболния отбор на..
Загуба в последния есенен кръг, Демона..
27.11.2021, 16:25

Футболистите на Балкан записаха поражение в последния есенен кръг на Югозападната трета лига. В събота на стадион..
България загуби като гост на Литва
27.11.2021, 08:38

България стартира неуспешно в първия етап на квалификациите за Световното първенство през 2023 г. в Япония, Филипините..
Националите надиграха Балкан в контрола
24.11.2021, 07:44

Балкан отстъпи на националния отбор на България с 64-87 в приятелски мач, игран във вторник вечер в “Арена..
Балкан е есенен първенец след равен у..
20.11.2021, 15:38

Футболистите на Балкан завършиха 2-2 като домакини на Вихрен в среща от предпоследния есенен кръг на Югозападната трета..
В събота Балкан - Вихрен, ще продължи..
18.11.2021, 14:15

Тази събота, 20 ноември футболистите на Балкан  ще изиграят предпоследния си мач от есенния полусезон на..
„Сунг-Ри” с 6 златни, 3 сребърни, 5..
17.11.2021, 15:17

С 14 медала (6 златни, 3 сребърни, 5 бронзови) и второ отборно място се завърнаха състезателите на СК „Сунг-Ри..
Владимир Боянов: Разочарован съм, че..
16.11.2021, 20:45

Владимир Боянов не успя да се пребори за президентския пост в БФБаскетбол, след като загуби битката в днешните избори..
Георги Глушков бе презбран за президент..
16.11.2021, 18:51

Общото събрание на БФБаскетбол преизбра за трети път Георги Глушков за президент на федерацията. Това стана днес на..