Вижте мобилна версия на Botevgrad.COM
Новини » Спорт
Барчовски: От утре играчите няма да..
28.11.2022, 21:58

Старши треньорът на ЦСКА Росен Барчовски остана изключително недоволен от поражението от Берое с 81:85 в среща от..
Отзиви след мача на Балкан в Ямбол
27.11.2022, 08:28

Тони Дечев, старши-треньор на Балкан: „Много слабо първо полувреме на нашия отбор. Смятам, че не бяхме изненадани..
Убедителна победа на Балкан в Ямбол
26.11.2022, 19:56

Баскетболистите на Балкан постигнаха четвърти успех в НБЛ. Тази вечер в Ямбол те надиграха домакините с 81-55 (17-16,..
Европа никога не беше виждала подобна..
26.11.2022, 14:21

За четвърти път през настоящия сезон звездата на Олимпиакос Александър Везенков е избран за MVP на кръга в Евролигата...
Балкан (16) и Балкан (14) победиха..
26.11.2022, 13:48

Днес два отбора от школата на Балкан изиграха в Арена Ботевград мачове с връстниците им от Славия. И двете срещи бяха..
Дейвид Хоутън ще играе в Спартак Плевен
25.11.2022, 15:27

Бившият баскетболист на Балкан ще облече екипа на плевенския Спартак. Това обявиха днес от агенцията на играча в..
Филип Виденов - за националните отбори,..
25.11.2022, 13:52

Единственият българин, играл в Реал Мадрид - Филип Виденов, говори специално за “Тема Спорт”. Вече в ролята..
Отложиха Балкан - Чавдар за 1 декември,..
24.11.2022, 12:56

Срещата от 17 кръг на Югозападната Трета лига между Балкан и Чавдар Етрополе трябваше да се играе в събота, 26 ноември...
Балкан загуби в Чехия предпоследния си..
23.11.2022, 20:54

Тази вечер баскетболистите на Балкан претърпяха поражение при гостуването си на чешкия Опава с 83-69 (21-14, 21-19,..
Левице победи Керавнос
22.11.2022, 22:40

Днес в предпоследния си мач от група D на ФИБА Къп, в която е и Балкан,- словашкият Патриоти Левице победи като домакин..
Балкан вече в Опава, направи тренировка
22.11.2022, 19:47

Отборът на Балкан вече е в чешкия град Опава. Тимът тръгна от Ботевград в ранните часове  тази сутрин. Пристигна..
Балкан-2 допусна обрат в Перник и..
21.11.2022, 11:24

Истинско дерби направиха Миньор 2015 и Балкан-2 в първи мач от осмия кръг на ББЛ А група, регион Запад. Миньор се..
В сряда Балкан гостува на чешкия Опава
20.11.2022, 10:46

Предпоследният мач на Балкан от група D на турнира за Купата на ФИБА Европа е в сряда, 23 ноември, когато гостува на..
Отзиви след Балкан - Черноморец
19.11.2022, 21:36

Тони Дечев: В някои моменти не реагирахме адекватно, но в края показахме характер   Доволен съм от победата и от..