Вижте мобилна версия на Botevgrad.COM
Информация за потребителя - STIVBOT
Потребителско име:STIVBOT
Име:Господин Стойчо Ботков
Статус:потребител / активен
Възраст:72 години
Регистриран на:08.01.09, 10:01 (преди 17 години)
Брой коментари в Новини:3196
Последна промяна:20.05.24, 07:41 (преди 2 години)


Последните коментари в новини:


Да погледнем ваксината от към добрата ѝ страна!
Колкото повече се ваксинират-толкова по-малко ще останат невежите и неграмотните-голяма част от които са и злобни и груби индивиди! Те лесно се поддават на манипулации и треперят от страх за никому ненужното им жалко съществувание.Единствената полза от тях е: Нагледен пример за това-какви не трябва да бъдем!

#15 Guest ".... защото те са хора като нас,със своите добри и лоши страни! "
Тия си качества приятелю, да си ги проявяват в къщи и в бита!
Няма добра и лоша страна когато са на работа-ИМА ЗАКОН!

#20 Guest, А на пътниците се пожелава"Приятно пътуване!" И след като все пак са европейци:-"Бон воаяжь!"
#21 Guest Някои по пътя пък може да научат....

#6 Guest,
Не е важно какъв си за да имаш виждащи очи и чуващи уши за реалността, и разбиращ ум за истината!

#7 Guest, Сценарий!При това зловещ! Задавате ли си въпроса кой,как и защо го е сътворил.....И то по начин, че и изпълняващите не знаят какво правят.....Отвори си сетивата приятелю-отвори си сетивата и включи мозъчните си клетки- да не се подават на манипулации, а да анализират логично! Успех!

Безумни и безсмислени заповеди, без законова основа,или поне със санкция одобрена от народното събрание!

Голямо е послушанието на правителствата към СЗО, защото още по- голямо е невежеството им. А СЗО-която освен,че е незаконна-е създадена да изпълнява волята и пъклените замисли на други,които не се показват на световната сцена,а само дърпат конците и водят света към разруха!-Те следват само и единствено личните си интереси....А здравните министри са машите на безумните и зависими правителства на зависимите държави.