Вижте мобилна версия на Botevgrad.COM
Информация за потребителя - АнаБанана
Потребителско име:АнаБанана
Име:Госпожица АнаБанана АнаБанана
Статус:потребител / активен
Възраст:28 години
Регистриран на:15.02.25, 19:54 (преди 1 година)
Брой коментари в Новини:15
Последна промяна:15.02.25, 19:55 (преди 1 година)


Последните коментари в новини:


оти не додат в ботевград да видат как се монтира дограма в кухня без отварями прозорци при саниране, и как се слагат прозорци с едно крило в средата ,как ше ги миеш от вън ,ше се катериш по первазите на етаж 6-7, или ше викаш вишки... как с слага евтина,пожаро-нефункционална дограма с цел..ДАЛАВЕРА...aа ако стане пожар с жертви ше има изселване за некои хора Бесен

БРАВО,САМО ДА НЕ ЛАЖЕТЕ.... Удивителна

АнаБанана, 07.09.2025, 10:47:16 (преди 10 месеца)
Ботевград / Ботевград почете Деня на Съединението
скоро всичката тая ИЗМЕТ ще бъде изметена от спасителя на България Г.Н РУМЕН РАДЕВ, само той може да ни спаси от корупцията която ни налзи на 1000%. ще създаде нова партия която ще измете и вкара на топло АЙДУЦИТЕ,чакам с нетърпение и съм купил билет за първия ред.. Удивителна а кмета и общински ред БЕЗ,Правомощия да глобяват и пишат актове, така ми казват при сигнали до общ.ред,АМА па си дремат,спът,ходят по събори и най-важното Удивителна вземат заплати....за кво Въпрос Плези се всичко е разюздано блг. на оправата, а за тоя Баскетбол тва е най-голямата бездънна яма за милиони, плащат им се заплати ОГРОМНИ,живеят на хотел,храна,транспорт, специални напитки и храни и т.н и кой плаща всичко,НЕ са спонсорите..ние,вие,те...и т.н.. Бесен

ми добрее...намирайте им забава на тея дрогаджий,помните ли едно време-имаше футболни турнири...на Светкавицата.....Кемпес.. Много щастлив са новото поколение.... Плези се не ми се пише просто,носталгия....света загива...видяхте ли ? КИТАЙ,КИМ ЧЕНГ, ПУТИН.....Леле....ракети....кво евро,тръмп е въшка.... Чуди се

АнаБанана, 11.08.2025, 11:42:19 (преди 11 месеца)
Ботевград / Простреляният мъж във Врачеш е починал
май май,ше има още жертви-СЕВЕР..така чувам ,локали- ГАЛ***О, Варди са... Бесен