Румънският Унирея има съвсем реални шансове да продължи във втората фаза на Шампионската лига. Днес скромният тим от северната ни съседка отбеляза гол 89-ата минута за равенството 1:1 като домакин на Глазгоу Рейнджърс и е втори в група "G" с 5 точки. В герой за румънците се превърна резервата Онoфрас, който заличи преднината на гостите, станала факт с попадение на Маккълък в 79-ата минута.

 По този начин шотландците не можаха да се реваншират за унизителното поражение от същия съперник на собствен терен и са трети в класирането с 2 точки, с една по-малко от Щутгарт.

Мачът се игра на стадиона на Стяуа в Букурещ, койтоне се напълни до краен предел, въпреки силното представяне на Унирея. Момчетата на Дан Петреску показаха огромно желание за победа, но не забравяха да бъдат внимателни в защита.

В другия мач от групата Арсенал разби с 4-1 последния АЗ Алкмаар.