С най-добро изиграно първо полувреме и с най-добър гол от началото на сезона ще се запомни днешният мач с Ботев Враца. Мачът се игра  от 14:30 часа на стадион „Чавдар” в Етрополе.
След реализирана дузпа от капитана на „елените” Н.Николов в 36-та минута и гол от 30 метра на Кирил Вълков, първото полувреме завърши с 2:0 за нашия отбор.
След започната атака от центъра на игрището в 55-та минута Румен Рангелов зарадва „ботевци” с точното си попадение в нашата врата.
Ако късметът ни беше споходил и в оставащото време, когато десетина минути преди края на мача с една греда и с уловена от противниковия вратар топка почти до головата линия, „Чавдар” Етрополе можеше да подобри и головата си разлика.
Сега при „нулева” голова разлика от 12:12 и с 20 точки отборът ни остава на 5-та позиция. Днешният ни съперник е след нас на 6-то място със 16 точки.
Таблицата продължава да се оглавява от Банско 1951 с 26 точки и от Видима Раковски с 23 точки. В дъното на класацията са Белите орли със 7 и  Бдин (Видин) с 4 точки.
Бдин (Видин) - Банско 1951 0 - 1
Следващата среща на Чавдар Етрополе е на 21 ноември с Ботев Криводол, на когото ще бъдем гости.