Всеки мач се играе до последната секунда. Дано тази простичка истина да са осъзнали нашите играчи, които паднаха от Ботев Криводол именно с голове в последните секунди на двете полувремена.
След 1:0 за Чавдар през първото полувреме след гол на Кирил Вълов, в 47-та минута домакините изравняват за 1:1.
В последните секунди на мача, в 97-та минута вкарват победния си гол 2:1.И двата гола са вкарани от Александър Миков.
На какво се дължи отпускането на момчетата и най-вече защо Георги Пашов не можа да реализира сигурен гол пред празна врата, вероятно вече е обсъждано след срещата.
Някога, по времето на Котков и Гунди, имаше такава приказка: „Пазете Гунди до последните секунди!”
Дори и след загубата отборът запазва все още петото място във временното класиране в групата с 20 точки.
Следващата среща на Чавдар Етрополе е домакинска срещу Белите орли.