Отборът на Чавдар (Етрополе) се наложи със 6:0 при гостуването си на Ботев (Криводол) в двубой от 27-ия кръг на Западната "Б" група. Тимът на Спас Джевизов се поздрави с победата след две попадения още през първата част и още 4 през втората.   Това е най-убедителната победа от началото на сезона в групата!
Още в 16-ата минута Станислав Краев откри резултата за гостите. В 29-ата Иво Михайлов удвои. Този резултата се запази до почивката.
След паузата Чавдар окончателното реши мача в своя полза. Станислав Краев направи резултата класически, а Емил Колев се разписа за 0:4 в 54-ата минута.
Крайното 0:6 бе оформено след автогол на Бисер Ефремов и попадение на Тончев няколко минути преди края.
Тимът от Етрополе се доближава до второто място, което дава право на бараж и има вече 37 точки. Ботев е на последното 11-о със скромния актив от 16 точки.