Ботев (Враца) записа втора поредна победа в шампионата на Западната "Б" група. Тимът на Сашо Ангелов се наложи с 3:1 над Чавдар (Етрополе) и вече заема 3-о място във временното класиране.
Интересен факт е, че наставникът на Ботев прави експеримент, който във втори пореден мач се оказва успешен - използва защитници като нападатели.
В 36-ата минута домакините излязоха напред в резултата, след като при първата си сериозна атака, Найденов с глава откри резултата.
В 54-ата минута Валериев и Хаджиниколов направиха отлично двойно подаване и първият с хубав удар удвои.
Четвърт час преди края Пашов изведе Краев, който върна интригата в мача.
Крайното 3:1 бе оформено от Райков, изпълнил точно дузпа в даденото от съдията продължение.
Резултати от 3-ия кръг в Западна "Б" футболна група:
Етър 1924- Ботев (Криводол) 2:2
Чавдар (Бяла Слатина) - Пирин (ГД) 1:0
Банско - Вихрен 2:1
Малеш (Микрево) - Ком-Миньор  1:0
Ботев (Враца) - Чавдар (Етрополе)  3:1                                                Спортист (Своге) - Септември (Симитли) 0:0