БСП издигна Петя Кочкова за кандидат-кмет
На приключилата преди малко общинска конференция на БСП в Ботевград почти единодушно бе издигната кандидатурата на Петя Кочкова за кандидат-кмет на общината. От присъствалите 90 делегати на конференцията само четирима се въздържаха при гласуването на нейната кандидатура.
Преди това бе направено предложение за кандидатурата на Тодор Христов като кандидат за кмет. При гласуването обаче той получи само един глас “за” – на вносителя на предложението Митко Диков.
Пред общинската конференция на БСП Петя Кочкова благодари за подкрепата и очерта акцентите от своята предизборна платформа: целесъобразно изразходване на общинските средства; възраждане на общинските фирми; консолидиране на малкия и среден бизнес и гарантиране на равен достъп до обществените поръчки. “Практиката едни и същи фирми да печелят обществените поръчки в общината трябва да приключи” – заяви Петя Кочкова.
Кандидатът на БСП П. Кочкова ще бъде подкрепена и от национално обединение “Целокупна България”, партия “Ред, законност, справедливост”, “Защита”, Българска социалдемокрация и други политически формации, които на 5 юли са подписали политическо споразумение.
Делегатите на конференцията гласуваха и листата за общински съветници на БСП. Тя ще се води от лидера на червената партия Веселка Златева. Следват Христо Якимов, Мариана Босовска, Петя Кочкова, Михаил Димитров, Цветелин Цветков, Ваня Микова, Николинка Цолова, Владимир Николов, Цветанка Георгиева, Даринка Гергинова, Даниела Цанова, Динко Митов, Димитър Димитров, Райно Наков, Иван Благоев, Валентин Бончев
269 човека вече казаха какво мислят, Ваш ред е!
Източник: botevgrad.com
Посещения: 24995
Дата: 09.07.2011, 15:07
Подобни новини
Коментари
добави коментар
|
|
1999,2003,2007 glasyvah za georgiev,no sega 6te glasyvam za ko4kova.
|
|
|
ei go6ko verno e mnogo pros be zav4era go gledam pred doma si edno brab4e mu se isra na sakoto i toi se zaoglejda za kox4e no sled kato ne vidq vse 4e go izqde obliza si prysta be mali kakv skapernik uzas
|
|
|
Какви хора
От понеделник като почнат общинските компютри да бълват огън и жупел,какво правим тогава |
|
|
КАКВО И СЕ КЕФИТЕ НА ТАЯ КУЧКА
|
|
|
#24 кучка те е родила
|
|
|
Не виждам начин Кочкова да спечели при тази мощна подкрепа на кабеларката. Та всяко предаване започва какви успехи е постигнал Георгиев. Толкова гадно се подмазват, тези които преди 2 години го плюеха. Вероятно са си платили за да останат само те и да нямат конкуринция.за кандидат кмета на Правец същото. Креатури на Галентин Златев. тези хора и Георгиев и Нитов, бивши ръководни комунистически парцали за власт и лапане и майка си ще продадат. георгиев направил повече от останалите кметове. А останалите сигурно са по-глупави от него. Просто са нямали пари. тогава много беше забранено за продажба. А при този хубавец, държавата подари казармите. Огромна територия за печелене на пари. Сега и ГЕРБ хвърля пари за онези градове на които издига кметове.
|
|
|
За вас няма ли значение,че е уволнена за злоупотреби ? После пак ще се вайкате,че краде и тя.В истинските общества,и най-малкото петно в кариерата те вади от политиката,но тук е Булгаристан и това нищо не значи!
|
|
|
Много злоба към една дама. Тя е добра алтернатива!!!!!!!!!
|
|
|
Мислете хора, а не злобейте.
|
|
|
#24 Това приказка ли е от културен човек???
Как може, ............ срамота |
|
|
#27 Да бе а Гошко с какви пари купи депутатски местенце за синчето си. а не би Дидко да е научен капацитет, та ГЕРБ го издига да кове законите. Естествено че не е.най малко 2/3 от депутатите на управляващите са си купили местата.
|
|
|
Г-Н Георгиев си отива-време му е
|
|
|
Не съм привърженик на г-жа Кочкова,но по-скоро бих дала глас за нея,отколкото за г-н Георгиев
|
|
|
Tochno taka 32
|
|
|
Успех на Петя Кочкова. Силно се надявам на кметския стол да седне една възпитана, интелигентна жена, доказала, че може да води битки.
|
|
|
Петя Кочкова е единствения достоен съперник на Георгиев и има реални шансове да го победи.Дано!!!Всички интелигентни хора ще гласуват за нея!
|
|
|
Не бива да се оспорват качествата на кандидатите.Темата е:БСП издигна Петя Кочкова за кандидат-кмет.Ако БСП подкрепяше, а не издига кандидатурата на Кочкова, нещата щяха да са по-разбираеми и съвсем други.Много лошо, че БСП няма свои кандидатури, а издига кандидат от друга партия. Кочкова може да очаква пълен провал, като този на Мишо Михайлов. Жалко за БСП и за Кочкова. Провалът им е пълен и предвидим.
|
|
|
Откъде сте сигурни, че Кочкова ще се провали?!Как можете да говорите без да сте видяли кампанията й и без да са минали изборите въобще?!!!!
|
|
|
Най-после БСП с ПРАВИЛНО РЕШЕНИЕ,ще взема да си върна членството.Успех на Кочкова и останалите.Борбата ще е много трудна, но целта определя и оправдава средствата.Мизерника гладен за мандат ще използва всичко,вече е казал че ако тя стане ще остави всички от администрацията без работа.Ега.и интриганта
|
|
|
Не Кочкова ще се провали, а БСП ще я провали.
|
Моля, спазвайте добрия тон и не използвайте нецензурни и обидни изрази!


От понеделник като почнат общинските компютри да бълват огън и жупел,какво правим тогава 

Коментари от регистрирани и анонимни потребители. Скрий анонимните коментари