Отборът на Бдин (Видин) победи Чавдар (Етрополе) в контролна среща, играна на новия терен, който се строи около Етрополе.
Тимът на Альоша Андонов се наложи с 2:0 в много добър мач, който се игра при много топло и задушно време. Това е бе първата среща на новоизградения терен, който е част от амбициозната програма на ръководството на Чавдар за изграждането на футболни терени за академията на клуба.
В 23-ата минута Цветомир Тодоров откри резултата след корнер и отпита топка, която попадна на волето му - 0:1. В 90-ата минута Десислав Русев бе съборен в наказателното поле и Даниел Михалов от бялата точка оформи крайния резултат.
И двамата треньори използваха всички налични футболисти, като Альоша Андовон на полувремето смени всички полеви играчи. Тимът на Чавдар имаше няколко положение, но вратарят на Бдин Симеонов беше на мястото и спаси вратата си.