Георги Николов – Далаверата е прострелял циганин в Скравена
29-годишният ром Данаил Найденов е бил бит, а след това прострелян от Георги Николов. Причината - ромът сякъл дърва в гора над гробищата в Скравена, която била собственост на Далаверата. Според непотвърдена информация Далаверата първо набил Данаил, а след това го прострелял в крака с ловната си пушка.
Според една от версиите – Данаил бил намерен в локва кръв в дома на Далаверата в Скравена, според друга – той го качил на буса си и го изхвърлил в района на болницата, след като видял, че състоянието му се влошава.
От полицията засега отказват коментар за инцидента.
Малко по-късно в района на Трудовец е арестуван Георги Николов, който се опитал да окаже съпротива на органите на реда.
В момента в полицейското управление на Ботевград са пристигнали шефове на областната дирекция на полицията.
113 човека вече изразиха своето мнение - споделете вашето!
Източник: botevgrad.com
Посещения: 14001
Дата: 03.10.2011, 21:38
Подобни новини
Коментари
добави коментар
Коментари от регистрирани и анонимни потребители. Скрий анонимните коментари
![]() |
BALGARI IYNACI
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() |
елата да постреляте малко и по новаченските цигане
|
![]() |
истината е, че нищо не си разбрал.
|
![]() |
62 В Навачане какви са на цвят циганите .
|
![]() |
Браво №30,подкрепям те напълно!!!
|
![]() |
maikavi bulgarska 6te mrete ne6tasnici
![]() ![]() ![]() |
![]() |
|
![]() |
kak moje da kajat 4esa bulgari iskam da mi kajat kolko godini sa bili pot tyrsko ropstvo tyrcite gi klateha qko samoteka im se pada na bulgarite
|
![]() |
ebeha maikiteim i babiteim i kazvat 4esa bulgari
|
![]() |
tovasa edni mrusni svinenenenenenenenene
|
![]() |
След като властта не прилага закона справедливо минаваме на режим саморазправа и кърваво отмъщение.Това значи АНАРХИЯ в държавата.
|
![]() |
ТИ 72 КАКВО ПРЕДЛАГАШ .
|
![]() |
обръщам се с призив към циганета, пишещи тук- хайде да се образовате малко преди да почнете да давате акъл, а? Или си мислите, че като мама е проститутка и изкарва пари вие сте много големи? Рано или късно или ще почнете да се съобразявате с държавата България и нейните граждани българите, или ще се изселите.
|
![]() |
bravooooo
|
![]() |
мого сакаш бате.
|
![]() |
za gospoda tsiganite....NALI SI ZNAETE KAKVO SHTE STANE S VAS PRI KONFLIKT....NESHTASTNITSI
|
![]() |
TOVA,KOETO E STANALO E NISHTO,V SRAVNENIE S CHAKASHTOTO SE
|
![]() |
Samo boi za mangalete
|
![]() |
Tova da ne e djordjo s bagerite
|
Моля, спазвайте добрия тон и не използвайте нецензурни и обидни изрази!