Работници за поддръжка на голф-игрище, градинари и озеленители тръсят да наемат от Голф клуб „Правец”. Договорите на работниците за поддръжка ще бъдат от 2 април до 30 септември, а за градинарите и озеленителите – от 1 март до 30 ноември. 560 лева ще бъде нетната им месечна заплата, съобщават от фирмата- собственик на комплекса. За работа по време на нациалните празници ще се плаща двойно. Работниците имат право на платен годишен отпуск и униформа за всякакви метеорологични условия.
Голф клуб „Правец” е собственост на „Тера Тур Сервиз” и се управлява от Бремър Голф, Сейнт Андрюс, Шотландия.
През септември 2012г. Правец ще бъде отново домакин на Европейско първенство по голф за професионалисти.
42 човека вече казаха какво мислят, Ваш ред е!
Източник: botevgrad.com
Посещения: 6178
Дата: 09.01.2012, 14:36
Подобни новини
Коментари
добави коментар
|
|
за четиризвезден комплекс, в който курс по голф струва ~1300, 540 лева са ниска заплата.. още повече за сезонна работа..
|
|
|
Като гледам предлагат се работни места с висок интелектуален потенциал.
Бравос! Хората влагат инвестиции в храни и енергия, Правец - в поддръжка на треволяци. |
|
|
В обявата сте пропуснали да напишете, че който не спазва трудовата дисциплина, ще търпи наложено от самия собственик наказание "кълване с крива човка",
|
|
|
до 1 Що не ходиш тогава да работиш при тариката Петко Данчев, там по договор взимаш 800 лв., ама на края на месеца ди дават 80 лв.
|
|
|
до 2 Като открият кадетрата по ядрена физика първо тебе ще те поканим да работиш там, а слд това и останалите ядрени инженери и физици от правец
|
|
|
Ще има ли едно местенце и за Павлин фейсбука, той много добре може да полива цветята
|
|
|
Ха-ха, в Правец и околностите гъмжи от ядрени инженери и физици.
|
|
|
КраДимире, привет!
Писал си оид #5, 6 и 7. Дали Павлин Фейсбука и баба ти Светла Василева не са писали на Боце за твоите форумни занимания? |
|
|
Заплатите са толкова ниски, защото сигурно ще ги плаща Общината! Нали за улиците и тревната площ в голф-комплекса се грижи общината!
Те, Златеви, това го умеят това най-добре - да приватизират приходите на Общината и да им набутват на дълбоко разходите! А на гражданите на общината ще им вдигат местните данъци и такси, за да плащат на голф комплекса почистването и осветлението! |
|
|
nai-dobrata firma za regoina-EPIK
|
|
|
Г-Н КМЕТ НА ОБЩИНА ПРАВЕЦ,
КОГА НАЙ ПОСЛЕ ЩЕ СЕ ПОЧИСТИ ПЪТЯ В СЕЛО РАВНИЩЕ МАЙКА МЕ ЧАКА ДА Я ЗАКАРАМ ДО БОЛНИЦАТА В СОФИЯ? ВИЕ ИЗОБЩО РАБОТИТЕ ЛИ НЕЩО ПО ВЪПРОСА?ТОЯ КМЕТ ДОКОЛКОТО ЗНАМ НА СЕЛОТО ПОЧИСТВАШЕ МИНАЛАТА ГОДИНА СЕЛОТО.СЕГА КАКВО ПРАВИ ТОЯ ТРАКТОРИСТ КМЕТА ?СЕДИ И НЕРЕАГИРА? ДОКОГА ЩЕ ЧАКАМ? НЯМА ЛИ КОЙ ДА ГО КОМАНДВА? |
|
|
чека да духне южняка...
|
|
|
Защо 'га ядохте кИфтетата по изборите не рИвахте, а сега рИвете?
Тракториста сега е кмет и за това му се плаща, а не за да ви рине улиците. За снегопочистването е отговорна фирма СКДУ на Златеви, и на нея за това й се плаща. Кюфтетата бяха вкусни, но свършиха. Раздаваха ги само предизборно. Сега бае Васил ще яде виенски шницел, а вие ще му ядете... кривата човка! Прости комуняги, хак да ви е! |
|
|
№5, максимално ме разсмя!Явно, знаеш за какво става въпрос!
|
|
|
Идва ред на шибапчетата и кибапчетата,но за сега са мираж в пустиня.
|
|
|
в правешка община са най-кадърните управници-комунисти и интелигентни!!
|
|
|
Да пият по едно малко със сняг,вместо лед!
|
|
|
КМЕТА НА СЕЛО РАВНИЩЕ Е ТРАКТОРИСТ, НАЗНАЧЕН Е И ДА ПОЧИСТВА СНЕГА ЗАТОВА МУ Е ГЛАСУВАНО ДОВЕРИЕ. ВИДЯХМЕГО КАКВО МОЖЕ.ДА СИ ВЪРВИ. НЕ Е ЗАТОВА МЯСТО.
|
|
|
ДА СИ ИЗБЕРЕМ НОВ КМЕТ НА СЕЛОТО!
|
Моля, спазвайте добрия тон и не използвайте нецензурни и обидни изрази!




Коментари от регистрирани и анонимни потребители. Скрий анонимните коментари