С класическия резултат 0:3 от вчерашния мач се поздравиха нашите футболисти при срещата им като домакини срещу отбора на Банско.
Статистиката на мача: в 8-та минута е първата атака на капитана Ивайло Чочев покрай страничната греда; 35-та минута Йордан Етов вкарва първия гол с глава; 58-та минута Сергей Георгиев от Банско стреля безрезултатно в нашата врата; в 61-та минута Николай Ботев вкарва от 2 метра втория гол за нашия отбор, а в 75-та пада и третият гол. След силния удар на Йордан Етов, банскалията Руслан Иванов, в опита си да отбие нападението, си вкарва автогол.
Поради засади са отменени два гола на гостите.
Според изпълнителния директор на гостите Красимир Горанов, обаче, съдията не е зачел два редовни гола на Банско: "Безобразно съдийството. Страничният съдия Николай Чакъров не знае правилата. От фаул вкарваме гол с директен удар, той вдига засада. Два гола да не ни зачетат няма как да не се окаже решаващо за крайния резултат", е реагирал  Горанов след срещата.