Мъжкият отбор на ВК"Етрополе" допусна загуба на старта на първенството в А-Национална група като гости на отбора на Белоградчик.
Мачът започна доста оспорвано и се движеше точка за точка от началото почти до самия  край.
В първият гейм етрополци успяха да надхитрят своя съперник и се поздравиха с победа 27 на 25.
Вторият гейм бе идентичен на първия, само че този път победата бе за домакините. Момчетата от Етрополе не се предадоха и в третият гейм, но не можаха да покажат истинските си възможности. Размерът и височината на залата си каза думата и момчетата го загубиха. От тук им падна гарда и загубиха мача с 3:1.
Великолепен мач направи диагонала на отбора Димитър Димитров, и  ако не бяха ужасните условия в залата в село Орешец, където се игра мача, резултатът нямаше да е такъв. Такива са условията и няма какво да се направи.
В останалите срещи от нашата група Севлиево победи Враца като гост с 3:0. И Козлодуй стори същото като гост на Горна Малина, само че с резултат 3:2 гейма.
В следващия кръг етрополци гостуват на отбора на Козлодуй. Мачът ще се проведе на 17.11.2012 г. от 14.00 ч в спортната зала в град Козлодуй.
Източник: vasilvolley