Преди минути председателят на ОбС Ботевград Йорданка Лалчева запали лампичките на коледното дърво в центъра на Ботевград. По традиция преди церемонията имаше празнична програма. Тази година тя бе изнесена от ЦДГ „Слънце”. Възпитаниците на детското заведение, облечени в костюми на снежинки, джуджета и приказни герои, изпълниха песни, стихчета и танци, посветени на предстоящите коледни и новогодишни празници.
Церемонията по запалване на свещичките на коледната елха завърши с раздаването на бонбони от дядо Коледа и с фойерверки.




Коментари от регистрирани и анонимни потребители. Скрий анонимните коментари